Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za tym, aby wilk_ sprawował ponownie funkcję moderatora na easy.fCraft.pl?
Tak, chcę.
55.56%
15 55.56%
Nie, nie chcę.
44.44%
12 44.44%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Powrót wilk_ na stanowisko Junior Moderatora
#26
(22.10.2017, 13:08)Libter napisał(a): 13/13, do uzyskania 2/3 poparcia trzeba by było zignorować co najmniej 6 przeciwnych głosów "kolegów Jarana" (naprawdę wierzysz w takie spiski @Xanth?). Dodatkowo @Wilk nie wygląda na zainteresowanego odzyskaniem rangi i ani razu nie wypowiedział się w tym temacie.

A po co mialem sie odzywac? Ankietabyla skierowana do graczy i gracze odpowiadali oraz brali udzial w ankiecie 
nawet jeśli bym zaglosował to mój głos nie byłby brany pod uwagę. To że zrąbałem to wiem nic tego nie zmieni.

Wczesniej moderatora przyjąłem by odciążyć tamtą ekipę czyli @haskell oraz @lgnn (Jakos sie stało że zostałem dłużej) . Korzyści aż takich jak @assertive nie bralem (Nigdy nie założyłem sobie wielkiego nie oswietlonego cuboida który okazał sie polygonem bez ogrodzenia)  ok zakładałem sobie cuboidy ale zawsze były one zgodne z wytycznymi były oswietlone oraz ogrodzone. 

@libter zainteresowany odzyskaniem rangi jestem ale skoro gracze nie chcą to... 
Nie ważne jacy większość grała chociaż minute na easy wiec mozna ich zaliczyc do graczy easy A to ze nie obchodzi ich to co teraz sie dzieje na easy i ile jest zgloszen to juz inna sprawa

@aseertive tobie trzeba podziękować za to żę zaprosiłeś swojego kolege do głosowania jak mu było @kobrajan?

@pohevaki Przesadzilem z platforma 
Mogłem nie łamać regulaminu ale go złamałem stało się.  Nic tego nie zmieni. żałuje ale nie zmieni to niczego stało sie i sie nie odstanie 

Teraz jestem graczem i obserwuje to co dzieje sie na chacie (Bluzgi/Popelniane bledy ortograficzne / obrazanie innych graczy) /skarga i tak nie przejdzie kiedy jest 5 stałych graczy a reszta nie chce wpisywac /skarga tak bo albo im sie podoba albo ignorują

Obserwuję jak @assertive wychoodzi kiedy ktoś wspomni żeby zajął sie zgłoszeniami

Doszło juz do tego ze @kruliczek musi sam robić zgłoszenia 


A zgloszen jest dużo kiedy @kruliczek po raz pierwszy wchodzi na serwer okolo 20


  


Wiadomości w tym wątku
RE: Powrót wilk_ na stanowisko Junior Moderatora - przez wilk - 22.10.2017, 15:11



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości