Coming Soon ™

Nadchodzi Realistyczna Aktualizacja (v2.2.1)
#21
nie mogę się doczekać ::D dodałbym stakowanie soków i sok z ziemniaka albo robić mieszanki np jabłko + marchewka = np że nawodnienie wolniej spada tak samo można zrobić pozłacana marchewka+ jabłko = lepszy efekt speeda i przede wszystkim będzie dłuższy ten efekt speeda


#22
(18.06.2017, 20:41)Szyba napisał(a): dodałbym stakowanie soków
Powtórzę po raz trzeci:
(25.04.2017, 22:34)Libter napisał(a): Niestety nie, zmiana serwerowego rozmiaru stacku bez odpowiedniej współpracy (mody) ze strony klienta MC może prowadzić do duplikacji przedmiotów i innych błędów.

(18.06.2017, 20:41)Szyba napisał(a): sok z ziemniaka
D:

(18.06.2017, 20:41)Szyba napisał(a): robić mieszanki np jabłko + marchewka = np że nawodnienie wolniej spada tak samo można zrobić pozłacana marchewka+ jabłko = lepszy efekt speeda i przede wszystkim będzie dłuższy ten efekt speeda
Zbędne, dziesięć różnych napojów całkowicie wystarczy.


#23
[quote pid='8641' dateline='1497815514']

(18.06.2017, 20:41)Szyba napisał(a): robić mieszanki np jabłko + marchewka = np że nawodnienie wolniej spada tak samo można zrobić pozłacana marchewka+ jabłko = lepszy efekt speeda i przede wszystkim będzie dłuższy ten efekt speeda
Zbędne, dziesięć różnych napojów całkowicie wystarczy.
[/quote]

ja bym to dodał jak już mają być te napoje to wiele typów owych napoi . Można dodać gazowane napoje lub niegazowane.


#24
(18.06.2017, 20:58)Szyba napisał(a): ja bym to dodał jak już mają być te napoje to wiele typów owych napoi . Można dodać gazowane napoje lub niegazowane.
Nie mają. Pisałem już że zbędne, ale widocznie chodzi tylko o napchanie jak największej liczby bezużytecznych przedmiotów.


#25
(18.06.2017, 20:58)Szyba napisał(a): [quote pid='8641' dateline='1497815514']

(18.06.2017, 20:41)Szyba napisał(a): robić mieszanki np jabłko + marchewka = np że nawodnienie wolniej spada tak samo można zrobić pozłacana marchewka+ jabłko = lepszy efekt speeda i przede wszystkim będzie dłuższy ten efekt speeda
Zbędne, dziesięć różnych napojów całkowicie wystarczy.

ja bym to dodał jak już mają być te napoje to wiele typów owych napoi . Można dodać gazowane napoje lub niegazowane.
[/quote]


Może z kaktusów zrobić soki na coś się przydadzą w końcu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#26
Przyszedł mi kolejny pomysł do głowy; można by włączyć możliwość siadania na schodkach (ponieważ jak większość wie z nich robi się krzesła), a fajnie jest czasami posiedzieć razem z kolegami przy minecraftowym stole i pobawić się w imprezę.  :D :D <3
@Norbi upss... Pomyłka zdawało mi się, że wyłączone.


#27
(19.06.2017, 19:28)Pefaaz napisał(a): Przyszedł mi kolejny pomysł do głowy; można by włączyć możliwość siadania na schodkach (ponieważ jak większość wie z nich robi się krzesła), a fajnie jest czasami posiedzieć razem z kolegami przy minecraftowym stole i pobawić się w imprezę.  :D :D <3

Siadanie na schodkach jest prawie od początku serwera


[Obrazek: fElmNP7.png]
#28
(18.06.2017, 21:03)Libter napisał(a):
(18.06.2017, 20:58)Szyba napisał(a): ja bym to dodał jak już mają być te napoje to wiele typów owych napoi . Można dodać gazowane napoje lub niegazowane.
Nie mają. Pisałem już że zbędne, ale widocznie chodzi tylko o napchanie jak największej liczby bezużytecznych przedmiotów.

Piszę tylko swoje propozycje


#29
Został utworzony nowy system wagi, który może pojawić się na serwerze nawet jutro - zapraszam do zapoznania się: https://wiki.fcraft.pl/Waga


#30
Proponuję dodać możliwość robienia soku/napoju z kaktusów, powiedzmy z 5 na 1 butelkę, nadałoby im to jakieś wartości.


[Obrazek: OAeIeW]
#31
(20.06.2017, 20:49)JanekJaran napisał(a): Proponuję dodać możliwość robienia soku/napoju z kaktusów, powiedzmy z 5 na 1 butelkę, nadałoby im to jakieś wartości.
Może być nawet z jednego - to tylko sok, ale nie teraz. Aktualizacja wprowadza znaczące zmiany w rozgrywce, więc można spodziewać się wielu poprawek i po jej wydaniu zostanie otwarty dedykowany temat do zgłaszania takich rzeczy.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości