Coming Soon ™

Ankieta: Popieram wniosek
Tak
73.91%
17 73.91%
Nie
26.09%
6 26.09%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Powiekszenie mapy
#1
Jak w tytule propozycja powiększenia mapy systematyczne mianowicie np: 1 kratka na 24h ale godziny by się naliczały tylko jak co najmniej jest jedna osoba na serwerze jeśli nie ma nikogo to czas się zatrzymuje


Odpowiedz
#2
Jestem przeciw dopóki wakacje nie miną. 
I tak jest jeszcze bardzo dużo nieodkrytych jaskiń itd., a miejsca bardzo dużo.


Odpowiedz
#3
@iAnty akurat propozycja ma znikomy wpływ, do pełnego rozmiaru mapy zakładając stałą aktywność na serwerze dojdziemy w tym tempie za 7 lat :>


Odpowiedz
#4
To inaczej: jest to dla mnie niekorzystne, bo nie chce mi się każdego dnia równo o tej samej godzinie czekać aż mod zaklepie mi powierzchnie 1x200, bo jakiś Janusz mi się inaczej wciśnie, aby na złość zrobić. (poza tym w wakacje więcej graczy)

Skoro ma to zostać zaakceptowane wolałbym, aby to było np. 100 kratek co 7 dni, aby uniknąć sytuacji jak wyżej.
Poza tym poszerzanie tak o 1 kratkę wprowadza chorą chęć po prostu przejścia się po tunelach przy barierze i zebrania darmowych surowców...


Odpowiedz
#5
@iAnty Kocioł, ale żeś teraz przygonił...


Odpowiedz
#6
@iAnty ostatnie powiększenia mapy nie odbywały się skokowo tylko płynnie i tak też pozostanie.


Odpowiedz
#7
To nie będzie każdego dnia o tej samej godzinie tylko codziennie o innej zreszta tak jak Boss napisał o tak jak jest powiększenie mapy to jest systematyczne a tu chodzi o to by było stałe powiększanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Odpowiedz
#8
Jestem za, dynamiczne powiększanie mapy pozwoli odkrywać nowe tereny, biomy i struktury


Odpowiedz
#9
1 kratka co 45 minut? :v


Odpowiedz
#10
(23.08.2017, 14:24)iAnty napisał(a): To inaczej: jest to dla mnie niekorzystne, bo nie chce mi się każdego dnia równo o tej samej godzinie czekać aż mod zaklepie mi powierzchnie 1x200, bo jakiś Janusz mi się inaczej wciśnie, aby na złość zrobić. (poza tym w wakacje więcej graczy)

Fun Fakt: Wg dopuszcza robienie cuboidów poza granicami mapy, poprosiłbyś moderatora, dałby ci z 5 metrów marginesu.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#11
Jestem za
Ciągle w mojej kopalni mam już struktury przez kogoś zdobyte wiosek nie widać a willi leśnej pewnie nie ma jeżeli mapa będzie większa będzie możliwość zwiedzania tej struktury a jest naprawdę rzadka nawet na 2000 a chyba nie mamy tylu tundr żeby były one niczym dla gracza

Chodziło o to że im więcej terenu obejmuje mapa to większe szanse na wille leśną :V

Chodziło o to że im więcej terenu obejmuje mapa to większe szanse na wille leśną :V

Ale mimo wszystko chyba lepiej najpierw poszerzyć easy bo granica narazie jest na X 1500


Odpowiedz
#12
Wraz z rozpoczęciem v2.3 można zaplanować poszerzanie o paręset kratek do końca tego roku, aby odkryła się dżungla. Więcej nie potrzeba - rynek i tak jest przesycony surowcami.


Odpowiedz
#13
Mapa zostanie powiększona, więcej szczegółów w wątku https://fcraft.pl/temat-w-drodze-do-v3-1684.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości