Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17? - Wersja do druku

+- fCraft.pl (https://fcraft.pl)
+-- Dział: Społeczność (https://fcraft.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Rozmowy ogólne (https://fcraft.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17? (/showthread.php?tid=1649)



Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17? - Mototata - 05.12.2017

UWAGA BĘDZIE KRÓTKO!

Z okazji ukończenia przez nas - Shoguna Pohevaki'ego oraz mua czyli mnie, zamku Blackwater
(na dynmapie tutaj: ZAMEK BLACKWATER)
zapraszamy wszystkich chętnych na mordobicie i popijawę.
Program imprezy:

1. walka na śmierć i życie pomiędzy obrońcami zamku a zdobywcami zamku.
jeśli się uda a towarzystwo będzie miało ochotę na jeszcze, to powtórka - z zamianą ról.

2. jedzenie i picie napoi (również wysokoprocentowych), napawanie się widokami, grill, chwalenie się osiągnięciami i takie tam small talki na tarasach zamkowych.

3. nielegalne walki wręcz surową rybą lub nazwaną torbielą z atramentem

4. być może uda się spalić czyjeś itemy (co stałoby się ciekawą tradycją).

Termin orientacyjny to najbliższa sobota - 09.12. godzina jak najodpowiedniejsza dla większości - luźno proponuje coś ok. 13
Uwaga zmiana - aktualnie około g. 17

zasady.
Zasada numer 1 - nie ma żadnych zasad
Zasada numer 2 - część graczy broni zamku część graczy zdobywa
broń dowolna ale coś mi się wydaje że najlepsze będą łuki na dłuższy dystans oraz topory
w przypadku śmierci gracza broń bierze zdobywca albo ten kto się trafi.

jeśli jesteś chętny i masz czas pisz w tym wątku.


RE: Bijatyka oraz popijawa - Hekutoki - 05.12.2017

Hekutokishi zgłasza się!


RE: Bijatyka oraz popijawa - bajloooo - 05.12.2017

Hmhmhmmm. Melduje się, ale nic nie obiecuję ;)


RE: Bijatyka oraz popijawa - JanekJaran - 05.12.2017

Też jestem potencjalnie zainteresowany, ale nie jestem w stanie niczego zagwarantować.

Może @Libter urozmaici imprezę pokazem magicznych kowadeł?


RE: Bijatyka oraz popijawa - Jqmey - 05.12.2017

Zgłaszam się.


RE: Bijatyka oraz popijawa - Pohevaki - 05.12.2017

Czas szykować zestawy zbroi i konie! Szarżą ich!


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - Mototata - 06.12.2017

Ekipę z EASY też zapraszamy. Broń i co tam trzeba jeszcze załatwimy.


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - MikiCreator - 06.12.2017

Zgłaszam się


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - xPatrykPlayX - 06.12.2017

Również jestem chętny ;0


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - bajloooo - 06.12.2017

(06.12.2017, 15:37)Mototata napisał(a): Ekipę z EASY też zapraszamy. Broń i co tam trzeba jeszcze załatwimy.

Mototata ja mogę jakieś tam uzbrojenie dostarczyć/zrobić. To nie będzie problem ;)


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - Milo - 07.12.2017

Zgłaszam się na bijatykę, na popijawę również bo co to za walka, jak się po niej dobrego trunku nie wypiję. Z pozdrowieniami dla Shoguna Pohevakiego.


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - Pohevaki - 07.12.2017

Nie lepiej dać event wieczorkiem w sobotę? 13 to trochę wcześnie.


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - Milo - 07.12.2017

(07.12.2017, 10:58)Pohevaki napisał(a): Nie lepiej dać event wieczorkiem w sobotę? 13 to trochę wcześnie.

Jestem za, może 18-19


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - Milo - 07.12.2017

(06.12.2017, 17:27)xPatrykPlayX napisał(a): Również jestem chętny ;0
Chciałem ci oznajmić, że na bijatyce i popijawie będzie dużo ognia i wszyscy będą się wydurniać, mówię ci to żebyś znowu nie płakał i nie robił "skarga ogólna - bijatyka i popijawa u mototaty". (nie pytaj się skąd to wiem, dziś pisałem o tym z pohevakim). 

PS. @MikiCreator  ty też lepiej uważaj bo to będzie BIJATYKA nie będzie tam bezpiecznie, zgłaszacie  się na własną odpowiedzialność. Później nie piszcie zażaleń do Mototaty i Pohevakiego bo sami wziąć udział chcieliście.  @Pohevaki i @Mototata zapewne nie chcą czytać waszych skarg.


RE: Bijatyka oraz popijawa - ta sobota g.13 - MikiCreator - 07.12.2017

Wiem ja i tak nic nie zabieram
Będę robił YOLO Kappa


RE: Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny ta sobota g.17? - Mototata - 07.12.2017

(07.12.2017, 10:58)Pohevaki napisał(a): Nie lepiej dać event wieczorkiem w sobotę? 13 to trochę wcześnie.

Ok zmieniłem propozycje na 17. Liczę że zanim się towarzystwo zbierze i ogarnie to chwila minie.


RE: Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17? - xPatrykPlayX - 07.12.2017

(07.12.2017, 12:29)Milo napisał(a):
(06.12.2017, 17:27)xPatrykPlayX napisał(a): Również jestem chętny ;0
Chciałem ci oznajmić, że na bijatyce i popijawie będzie dużo ognia i wszyscy będą się wydurniać, mówię ci to żebyś znowu nie płakał i nie robił "skarga ogólna - bijatyka i popijawa u mototaty". (nie pytaj się skąd to wiem, dziś pisałem o tym z pohevakim). 

PS. @MikiCreator  ty też lepiej uważaj bo to będzie BIJATYKA nie będzie tam bezpiecznie, zgłaszacie  się na własną odpowiedzialność. Później nie piszcie zażaleń do Mototaty i Pohevakiego bo sami wziąć udział chcieliście.  @Pohevaki i @Mototata zapewne nie chcą czytać waszych skarg.

To ma być prowokacja? Wiem na co się piszę, specjalnie zgłosiłem się trochę pobić.


RE: Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17? - Rejszpat - 09.12.2017

I jak wam poszło?


RE: Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17? - matiut2 - 09.12.2017

szkoda że akurat dzisiaj meh nie miałem czasu a za tydzień byłoby cud miód ... A chętnie bym się ponaparzał z innymi w większym gronie i oczywiście popił hehe .


Może powtóreczka jakaś będzie ?


RE: Bijatyka oraz popijawa - zamiana godziny - najbliższa sobota g.17? - MikiCreator - 10.12.2017

plis zróbcie powtórkę :V nie moja wina że mam takich a nie innych rodziców i plany mi popsuli