Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Wersja do druku

+- fCraft.pl (https://fcraft.pl)
+-- Dział: Sądownictwo (https://fcraft.pl/forumdisplay.php?fid=67)
+--- Dział: Sprawy lokalne (https://fcraft.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+---- Dział: Skargi (https://fcraft.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+---- Wątek: Zamurowanie tunelu przez Jqmey (/showthread.php?tid=1537)



Zamurowanie tunelu przez Jqmey - MikiCreator - 01.11.2017

Witam chciałbym się poskarżyć na gracza Jqmey , który zamurował mój tunel przez co utrudnił mi się dostawać w inne miejsca przez nether
potwierdzić może @Libter który robił mi tam przejście z mojego tunelu a aktualnie wygląda to tak
[Obrazek: 9sE1KCg.png]
;X chciałbym żeby przejście zostało odblokowane a spalanie przez @Jqmey to już pomińmy


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Jqmey - 01.11.2017

Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Xanth - 01.11.2017

Jeśli jest tam cuboid, to jest tam cuboid. Możesz ominąć bokiem.

X.


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Norbi - 02.11.2017

(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
niby tak, ale to jest bardzo niemiłe.


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - ZoogZoog - 02.11.2017

(02.11.2017, 08:11)Norbi napisał(a):
(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
niby tak, ale to jest bardzo niemiłe.

Miki pewnie też był niemiły, bo Jqmey bez powodu raczej by tego nie zamurował c;


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Jqmey - 02.11.2017

(02.11.2017, 08:11)Norbi napisał(a):
(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
niby tak, ale to jest bardzo niemiłe.

Bez powodu tego nie zrobiłem. Poza tym @MikiCreator i tak ma zakaz wstępu do tuneli.


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - MikiCreator - 02.11.2017

@Jqmey i co że nie to tak samo ja mogę twój cały tunel dirtem obmurować,lepiej odmuruj póki nie mam zamiaru tego robić bo chyba nie chciałbyś męczyć się z griefami

(02.11.2017, 11:45)Jqmey napisał(a):
(02.11.2017, 08:11)Norbi napisał(a):
(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
niby tak, ale to jest bardzo niemiłe.

Bez powodu tego nie zrobiłem. Poza tym @MikiCreator i tak ma zakaz wstępu do tuneli.


Może nie mam wstępu ale w każdym razie jest to tunel główny a póki nie padnie mi cierpliwość to nie chcę brzydzić krajobrazu i robić kolejnej afery bo znając życie to jak ominę tunel nad lub pod to napiszesz na mnie skargę @Jqmey bo pewnie obrzydzi Ci to tunel

(02.11.2017, 08:25)ZoogZoog napisał(a):
(02.11.2017, 08:11)Norbi napisał(a):
(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
niby tak, ale to jest bardzo niemiłe.

Miki pewnie też był niemiły, bo Jqmey bez powodu raczej by tego nie zamurował c;


Nie byłem niemiły,to przez wątek @Milo o zakazach wstępu przez to mnie zamurował @ZoogZoog :x


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Milo - 02.11.2017

(02.11.2017, 15:19)MikiCreator napisał(a): @Jqmey i co że nie to tak samo ja mogę twój cały tunel dirtem obmurować,lepiej odmuruj póki nie mam zamiaru tego robić bo chyba nie chciałbyś męczyć się z griefami

(02.11.2017, 11:45)Jqmey napisał(a):
(02.11.2017, 08:11)Norbi napisał(a):
(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
niby tak, ale to jest bardzo niemiłe.

Bez powodu tego nie zrobiłem. Poza tym @MikiCreator i tak ma zakaz wstępu do tuneli.


Może nie mam wstępu ale w każdym razie jest to tunel główny a póki nie padnie mi cierpliwość to nie chcę brzydzić krajobrazu i robić kolejnej afery bo znając życie to jak ominę tunel nad lub pod to napiszesz na mnie skargę @Jqmey bo pewnie obrzydzi Ci to tunel

(02.11.2017, 08:25)ZoogZoog napisał(a):
(02.11.2017, 08:11)Norbi napisał(a):
(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
niby tak, ale to jest bardzo niemiłe.

Miki pewnie też był niemiły, bo Jqmey bez powodu raczej by tego nie zamurował c;


Nie byłem niemiły,to przez wątek @Milo o zakazach wstępu przez to mnie zamurował @ZoogZoog :x

To nie mój wątek, a Jqmey jasno Cię oznaczył, że nie masz wstępu miłe czy niemiłe nie masz wstępu to  nie wchodź sam nas oznaczyłeś i nie wchodzi, łamiesz regulamin, piszesz bezsensowne skargi to później masz my wzieliśmy twój zakaz do serca i nie wchodzimy więc ty też postępuj z zasadami.


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - MikiCreator - 02.11.2017

Dobra usunę zakaz ale chcę uzyskać dostęp do tunelu @Jqmey czego po nim nie można się spodziewać ;X


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Milo - 02.11.2017

(02.11.2017, 15:35)MikiCreator napisał(a): Dobra usunę zakaz ale chcę uzyskać dostęp do tunelu @Jqmey czego po nim nie można się spodziewać
Jego tunel, jego zasady, on wcale nie musi ci otwierać tunelu.


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Jqmey - 02.11.2017

(02.11.2017, 15:19)MikiCreator napisał(a): @Jqmey i co że nie to tak samo ja mogę twój cały tunel dirtem obmurować,lepiej odmuruj póki nie mam zamiaru tego robić bo chyba nie chciałbyś męczyć się z griefami

Jaki ma związek zmiana materiału z którego jest wykonana ściana we własnej budowli ze zgriefowaniem cudzej budowli poprzez otoczenie jej dirtem?

(02.11.2017, 15:19)MikiCreator napisał(a): Może nie mam wstępu ale w każdym razie jest to tunel główny a póki nie padnie mi cierpliwość to nie chcę brzydzić krajobrazu i robić kolejnej afery bo znając życie to jak ominę tunel nad lub pod to napiszesz na mnie skargę @Jqmey bo pewnie obrzydzi Ci to tunel

Fragment niezrozumiały, pomijam do czasu przetłumaczenia go na język polski przez @MikiCreator.

(02.11.2017, 15:19)MikiCreator napisał(a): Nie byłem niemiły,to przez wątek @Milo o zakazach wstępu przez to mnie zamurował @ZoogZoog :x

W bardzo wielu sytuacjach byłeś "niemiły", już za pierwszym razem kiedy wszedłem na serwer po banie zacząłeś mnie atakować. Dodatkowo zacząłeś pisać bezsensowne skargi na każdego kogo się tylko da.


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - MikiCreator - 02.11.2017

(02.11.2017, 16:30)Jqmey napisał(a):
(02.11.2017, 15:19)MikiCreator napisał(a): @Jqmey i co że nie to tak samo ja mogę twój cały tunel dirtem obmurować,lepiej odmuruj póki nie mam zamiaru tego robić bo chyba nie chciałbyś męczyć się z griefami

Jaki ma związek zmiana materiału z którego jest wykonana ściana we własnej budowli ze zgriefowaniem cudzej budowli poprzez otoczenie jej dirtem?

(02.11.2017, 15:19)MikiCreator napisał(a): Może nie mam wstępu ale w każdym razie jest to tunel główny a póki nie padnie mi cierpliwość to nie chcę brzydzić krajobrazu i robić kolejnej afery bo znając życie to jak ominę tunel nad lub pod to napiszesz na mnie skargę @Jqmey bo pewnie obrzydzi Ci to tunel

Fragment niezrozumiały, pomijam do czasu przetłumaczenia go na język polski przez @MikiCreator.

(02.11.2017, 15:19)MikiCreator napisał(a): Nie byłem niemiły,to przez wątek @Milo o zakazach wstępu przez to mnie zamurował @ZoogZoog :x

W bardzo wielu sytuacjach byłeś "niemiły", już za pierwszym razem kiedy wszedłem na serwer po banie zacząłeś mnie atakować. Dodatkowo zacząłeś pisać bezsensowne skargi na każdego kogo się tylko da.


W jakiej sytuacji ? chodzi Ci o tą ścieżkę  @raivaen ?


RE: Zamurowanie tunelu przez Jqmey - Libter - 07.11.2017

(01.11.2017, 21:10)Jqmey napisał(a): Tunel jest własnością prywatną. Mam prawo do decydowania kto może, a kto nie może być do niego podłączony.
Skarga odrzucona.